Responsywne ( na smartfon, tablet, tv) strony internetowe tanio www online 

Responsywne strony internetowe tanio online dla
Ciebie lub Twojej firmy.

Jak zamówić u nas responsywną stronę internetową online na bartoszmktv.pl ?

Responsywna strona internetowa tanio online

" Responsywne strony www internetowe online" to dzisiaj niezbędny sposób dotarcia do potencjalnych klientów szukających nas w Internecie używających urządzeń mobilnych smartfonów, tabletów itp., czy TV.

Pomyślmy z własnego doświadczenie, już jakiś czas wszystkiego szukamy w naszych smartfonach, tabletach, telefonach itp.

Responsywne strony www są właśnie specjalnie dopasowywane do ekranów urządzeń mobilnych. Dzisiaj nie sposób wyobrazić sobie dnia, nie zaglądając do urządzeń mobilnych w celu znalezienia różnych potrzebnych informacji o usługach, czy znalezienia niezbędnych informacji.

Usługa "Tworzenie stron internetowych online tanio" skierowana jest do tych z Państwa, którzy oprócz tworzenia strony internetowej z profilem firmy pragną dotrzeć do klientów na codzień korzystających z urządzeń mobilnych. I tu mamy 2 propozycje.

Wybierz jeden z dwóch modułów strony
" ULEPSZONA " lub " VIP "


1.ULEPSZONA

Zintegrowana z GOOGLE

tworzenie około 5 dni

 • Do 10 podstron

 •  My tworzymy szablon strony www

 • Responsywne ( widoczność na smartfonach, tv, tabletach )
 • Wdrożenie SSL (certyfikat bezpieczeństwa)

 • Integracja z Social Media

 • E-mail zintegrowany z domeną (nazwą strony )

 • Formularz kontaktowy

 • Szkolenie z obsługi CMS

 • Polityka prywatności

 • Optymalizacja pod wyszukiwarki SEO

Żeby ” tworzenie stron www online” mogła zaistnieć w internecie potrzebne będzie wybranie adresu internetowego , czyli ” DOMENA”, oraz zainstalować i przechować pliki „strona internetowa wizytówka” na serwerze, czyli „Hosting”

Za naszym pośrednictwem można stworzyć je  korzystając z usługi hosting + domena w firmie www.lh.pl. Wszystko instalujemy jako administratorzy, natomiast DOMENA i HOSTING są Państwa własnością. Koszt za pierwszy rok 45 zł, następne lata zgodnie z cennikiem firmy www.lh.pl


2. VIP

Zintegrowana z GOOGLE

tworzenie około 7 dni

 •  Liczba podstron na życzenie 

 • Szablon graficzny strony www na życzenie

 • Wdrożenie SSL (certyfikat bezpieczeństwa)

 • Animacje na stronie

 • Responsywne ( widoczność na smartfonach, tv, tabletach )

 • Integracja z Social Media

 • E-mail zintegrowany z domeną (nazwą strony)

 • Formularze kontaktowe !
 • Szkolenie z obsługi CMS

 • Polityka prywatności

 • Optymalizacja SEO  pod profil
 • Dodatkowe moduły i funkcje
 • Zgłoszenie do Googla

Żeby ” tworzenie stron www online” mogła zaistnieć w internecie potrzebne będzie wybranie adresu internetowego , czyli ” DOMENA”, oraz zainstalować i przechować pliki „strona internetowa wizytówka” na serwerze, czyli „Hosting”

Za naszym pośrednictwem można stworzyć je  korzystając z usługi hosting + domena w firmie www.lh.pl. Wszystko instalujemy jako administratorzy, natomiast DOMENA i HOSTING są Państwa własnością. Koszt za pierwszy rok 75 zł, następne lata zgodnie z cennikiem firmy www.lh.pl

( podane ceny są cenami netto )


Jeśli wybrali Państwo moduł proszę o wypełnienie formularza zamówienia " Responsywne strony internetowe online "

Tworzenie stron internetowych online to zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej online zgodnie z wyborem modułu strony widocznym wyżej, czyli  ULEPSZONA lub VIP. Ile kosztuje strona internetowa online ?

Cena projektu może wahać się w zależności od złożoności zamówienia. Zakres cen podany w jest modułach. Szczegóły strony takie jak treść, wygląd, bądź umieszczenie zdjęć, sliderów itp. proszę podać w formularzu lub na e-mail, a następnie otrzymamy ostateczną wycenę projektu. Po akceptacji przez Państwa tworzymy stronę, wyceniamy i po opłaceniu przekazujemy kody dostępu do plików.

 Wypełnij formularz zamówienia tworzenie tanich stron www online responsywnie  podając dane takie jak nazwa i adres siedziby firmy lub filii, numery kontaktowe, adresy E-mail, proponowaną nazwę strony (domena ), informacje o profilu firmy, proponowana kolorystyka i treść podstron, zdjęcia własne do strony lub galerii proszę wysłać na E-mail z dopiskiem od kogo. Wszystko uzgadniamy na bieżąco korespondencją e-mail, telefonicznie lub komunikatorami.

 

 

Masz pytania ?  Proszę o kontakt

Bartosz i Dariusz 🙂 

tel. : +48 692 906 203

E-mail : biuro@bartoszmktv.pl

 

Wypełnij formularz zamówienia

Tworzenie wizytówek i stron internetowych

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Zamawiam” Responsywna Strona Internetowa Online”

Wybierz moduł

Zobacz krok po kroku jak tworzymy dla Ciebie stronę internetową online ? Jak to robimy, zobacz...

1. Kontakt telefoniczny lub E-mail

Poznajemy Twoje cele biznesowe i charakterystykę firmy. To pomaga nam lepiej poznać Twoją sytuację i ułożyć ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

2. Kontakt E-mail

Robimy wstępny projekt, na bieżąco konsultując ważne kwestie co do grafiki, treści i wyglądu strony. Gorąca prośba o E-mail lub live chat.

3. Akceptacja projektu

Minimum formalności, po wysłaniu naszego projektu czekamy tylko na potwierdzenie, że wszystko jest prawidłowo

4. Tworzymy Projekt

Tutaj powstaje już właściwy projekt. Jesteśmy w stałym kontakcie. E-mail, telefonicznym lub dowolnym komunikatorem np. Messenger

5. Opłata i przekazanie

Po ostatecznym zaakceptowaniu stworzonego projektu strony lub e-sklepu dokonujemy opłaty gotówką, przelewem, blikiem, a my przekazujemy dane do panelu administratora. Pliki strony, hosting oraz domena, są Państwa własnością ! My tylko administrujemy, jeśli wyrażą Państwo na to zgodę.

6. Opieka nad projektem

Przypomnijmy, to Państwo jesteście właścicielami strony WWW, czy e-Sklepu, my go tylko administrujemy. Przez pierwszy miesiąc zapewniamy GRATIS opiekę nad prowadzeniem portalu. Późniejszy czas do ustalenia indywidualnie.

Jesteśmy mali, dlatego bardziej sie staramy 🙂
Odeszliśmy od dużych, żeby tworzyć taniej !

Responsywne ( na smartfon, tablet, tv) strony internetowe www online tanio